VELKÉ PUTOVÁNÍ VELRYBY VARYBY 2010

3.ročník

 

A JE TO TADY!

 

     Kdo by to byl řekl, ale už je to potřetí, co se potkáváme na Velkém putování velryby Varyby. Letos je to s podtitulem ...po kopcích a kopečcích aneb od Karla ke Karlovi.

     Putovat můžete se svojí paní učitelkou od 14.června až do 30.září 2010. Zase dostanete knížečku, která vás provede po trase: Karel IV. na sloupu - kočka - Vřídlo - kamzík - Petrova výšina - hřiště u Myslivny - městská knihovna v I.P.Pavlova.

 

NEZAPOMEŇTE PROJÍT CELOU TRASU AŽ DO KNIHOVNY A U PANÍ KNIHOVNICE NECHTE ÚSTŘIŽEK SE JMÉNEM, ŠKOLOU A TŘÍDOU. JE TO TAKOVÝ MALÝ MODRÝ RÁMEČEK, KTERÝ ODSTŘIHNETE Z KNÍŽEČKY. ÚSTŘIŽKY SE PO SKONČENÍ PUTOVÁNÍ BUDOU LOSOVAT, TAK CO KDYBYS ZROVNA TY MĚL ŠTĚSTÍ A KROMĚ KRÁSNÉHO VÝLETU JSI JEŠTĚ NĚCO VYHRÁL? :-D

Hodně štěstí a taky hodně sluníčka,

ať ti na rtech zazní písnička...

 

Jaký byl 3.ročník

    Velkého putování velryby Varyby?

8.11.2010

    Děti se letos již potřetí  vydaly s velrybou Varybou do města a do přírody. Putovalo se z kopečka na kopec - žádná lanovka, jen vlastní nohy.

    Velká detektivní výprava za šklebící se kočkou, malým Karlíčkem, velkým Petrem a jelenem převlečeným za kamzíka se vydařila a už zná své vítěze. Je to na 479 holek a kluků, kteří si při hraní a luštění ani nevšimli, že vyšlapali více než 150 schodů, a jejich učitelé a rodiče, kteří je na cestě od Karla ke Karlovi doprovázeli.

    Jak Varyba slíbila, vylosovala ještě před televizními kamerami TV Duha 6 cestošlápků, kteří získají knihu od partnera letošního putování – od Městské knihovny Karlovy Vary. Jsou to:    

Aneta Kubartová a Karolina Červenková ze ZŠ Dukelských hrdinů

 

Adéla Korandová a Dáda Čáslavová ze ZŠ Mozartova

Barbora Martinovská a Václav Kříž ze ZŠ Konečná.

 

Blahopřejeme a všem zúčastněným děkujeme! :-)