V E L K É  P U T O V Á N Í  2 0 1 2  

UŽ ZNÁ VÍTĚZE...

 

Kdo to je? Vlastně vy všichni, kteří jste ušli víc než 6 km a neztratili se. Poznali jste lesy kolem Karlových Varů, skrytá zákoutí s altánky, objevili jste kapli i místo, kam moc rád chodil pan Páral. Jste fakt dobří! A jsem moc ráda, že jste si putování užili a neslyšela jsem žádné: "Jéé, kdy už tam budem?" nebo "Mě už bolí nohy... " :o) Protáhli jste si tělo a provětrali hlavy. Sladká odměna na závěr se určitě hodila. :o) Ale mám pro vás ještě jedno překvapení. Kdo došel až do lázeňské léčebny Mánes a vhodil do varybí schránky žlutý růžek se jménem a školou, do které chodí, dostane ode mne VARYBÁČEK. :o)

 
A jak je to s těmi velkými cenami?
Při reportáži v regionální televizi Duha ve středu 14.listopadu 2012 paní moderátorka vylosovala 4 třídy, které získají cenu partnerů letošního putování. 
Cena Vodáren a kanalizací Karlovy Vary, a.s.
BLAHOPŘEJEME!
 
 
Hlavní cenu Lázeňských lesů Karlovy Vary, p.o. si užijí, kde jinde než v lázeňských lesích, děti ze
 
BLAHOPŘEJEME!
 
 

Malé ohlédnutí za právě proběhlým ročníkem...

Trasa: Tuhnice - Velká louka - Čertovo kopyto - Waldbrand - Rybářská chata - kaplička sv. Linharta - chata U obrazu - chata Rusalka - Lesní pobožnost - "Kniha" - Křižíkova ulice - LL Mánes

S sebou bylo potřeba mít: tužku a pastelky, pohodlné oblečení a pevné boty, svačinu, pití a hlavně dobrou náladu...

 

Na knížečce každý našel odpovědní lístek. Ten neměl zapomenout vyplnit - příjmení, školu a třídu. To proto, abych děti Varyba našla, až bude losovat odměny. Ale děti nemusely čekat tak dlouho. Za lísteček dostanely v cíli - v kavárně lázeňské léčebny Mánes - sladkou odměnu a pamětní list hned. A ještě si tu mohly koupit třeba na nanuka.

 

Putovat mohly děti se svojí paní učitelkou až do konce října 2012. A neměly zapomenout fotit a třeba i malovat. Zima bude zase dlouhá a Varyba by si tak ráda prohlížela fotky a obrázky od dětí. :o) Posílejte je na varyba@email.cz. Už se moc těším! :o)

Fotogalerie ZDE.

Vaše Varyba

Rybičky ze 2.B ze ZŠ Konečná se sourozenci i s rodiči... (16.6.2012)

 

4.A ze ZŠ Konečná (21.6.2012)